Янукович звільнив з посади командувача ВМС України

Виктор Янукович.  Фото <a >©AFP</a>Президент України Віктор Янукович звільнив Ігоря Тенюха з посади командувача військово-морськими силами України (ВМСУ), повідомляє РІА Новини. Указ президента опубліковано на сайті глави української держави.

Нового командувача Янукович назве під час поїздки в Севастополь 18 березня. ВМС України очолить перший заступник командувача віце-адмірал Віктор Максимов. У штабі Чорноморського флоту Росії сподіваються, що призначення нового командувача матиме позитивний вплив на взаємовідносини російських і українських військово-морських сил.

Раніше повідомлялося, що Тенюх подав рапорт про відставку. Він пояснив, що їм рухають «морально-етичні причини». Адмірал вважався прихильником колишнього глави України Віктора Ющенка. Адмірал Тенюх був призначений на посаду командувача ВМСУ в 2006 році. Він був ініціатором і одним з ідеологів інформаційної війни проти базування Чорноморського флоту (ЧФ) в Криму. За його наказом українські військові кораблі блокували вхід в Севастопольську бухту кораблям ЧФ, які брали участь у військовому конфлікті Грузії і Південної Осетії в серпні 2008 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*