Найбільший банк програв кризі

Найбільший в Україні ПриватБанк (Дніпропетровськ) знижує базові ставки за депозитами населення, повідомили в прес-службі кредитно-фінансової установи.
«У зв’язку зі зміною кон’юнктури грошового ринку банк знизив базові процентні ставки по знову, що укладаються і лонгіруемим вкладами фізичних осіб, у тому числі підприємців», — сказали в банку в четвер.
За даними банку, з 19 лютого ставки по 12-місячним гривневими депозитами для населення знижуються на 1 процентний пункт — до 21,5% річних. Ставки за 12-місячним депозитами в іноземній валюті знижені також на 1 процентний пункт з 16 лютого — до 12,5%.
За даними Нацбанку України, до початку 2010 року Приватбанк був найбільшим гравцем на українському ринку депозитів фізичних осіб: його частка в сукупному обсязі залучених банками країни коштів населення становила 16,1% (34,319 млрд грн), тоді як 1-е місце за цим показником займав Райффайзен Банк Аваль із часткою 8,6% (18,386 млрд грн).
При цьому ПриватБанк тривалий час утримував ставки по депозитах населення на одному з найбільш високих рівнів у групі найбільших банків країни, розраховуючи на збільшення швидкості припливу клієнтів.
ПриватБанк заснований в 1992 році. Найбільшими його акціонерами на 1 січня 2010 року є Ігор Коломойський — 49,154% і Геннадій Боголюбов — 48,9.

Найбільший банк програв кризі: 1 комментарий

  1. Це ще нічого, а от такий структуроутворюючий банк Надра взагалі єлі дихає. Це нонсанс у банківській практиці. Банк паралізовано фактично, активи виведено, а грошій простих смертних людей застрягли. І головне ніхто за це не відповідає. Вір після цього нашій банківській системі. Найкращий банк за таких умов — трьохлітровий!

Обсуждение закрыто.