МВФ виходить на відкритий ринок з продажем золота

МВФ пообіцяв, що продаватиме свої резерви невеликими партіями, щоб уникнути сильного тиску на ринок. Фото: СФН.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) оголосив про намір вийти на відкритий ринок з приблизно половиною з 403,3 т золота, яке фонд вирішив продати минулого року.

Рішення стало безпрецедентним (до цього МВФ продавав золото лише безпосередньо Центробанкам) і вже вчинило тиск на котирування золота, укріпивши курс долара по відношенню до корзини світових валют.

Поки із заявлених до продажу протягом 5 років трохи більше 400 т золота МВФ продав 212 т. Основну частину (200 т) скупив в жовтні 2009 р. ЦБ Індії, і завдяки цій операції його золотовалютні резерви увійшли до десятки найбільших в світі.

У листопаді ще 10 т купив ЦБ Шри-Ланки, і 2 т — Центробанк Маврикія. Від продажу золота фонд виручив близько 7,2 млрд дол., або 4,5 млрд SDR (special drawing rights — спеціальні права запозичення), які МВФ направить на кредитні програми.

МВФ уточнив, що пріоритет в покупці золота залишається за Центральними банками. Проте фонд також має намір продати частину з 191,3 т золота на відкритому ринку і заявив, що незабаром вийде на нього з продажами. Розуміючи, який тиск поява такої крупної партії може чинити на котирування дорогоцінного металу, МВФ пообіцяв, що продаватиме свої резерви невеликими партіями, щоб уникнути сильного тиску на ринок.

Наміри МВФ не пройшли безслідно для ринку дорогоцінних металів і курсу долара. Останній на торгах в Азії виріс до семимісячного максимуму по відношенню до світових валют. У свою чергу золото знизилося в ціні на 0,5% — до 1100,4 дол./унцію, потягнувши за собою вниз курси австралійського і новозеландського долара.

Аналітики вважають, що золото МВФ зацікавить перш за все Центробанки азіатського регіону. «Не здивуюся, якщо Резервний банк Індії і інші азіатські банки зроблять заявки на це золото», — приводить Reuters думку головного економіста мумбайського Bank of Baroda Рупи Реге. «Думаю, що вони звернуться до Центробанків, але навряд чи до європейських», — погоджується з ним і Даррен Хіткоут з австралійського Investec Australia.

Нагадаємо, що у вересні 2009 р. виконавча рада МВФ остаточно затвердила рішення про продаж однієї восьмої частини золотих запасів фонду, щоб направити виручені кошти на надання допомоги бідним країнам світу.

Янукович покличе у свою команду Тігіпко і Яценюка

Віктор Янукович заявляє, що Сергій Тігіпко та Арсеній Яценюк можуть опинитися в його команді.

«Я впевнений в тому, що суспільство, наші виборці показали в першому турі високий запит на нові обличчя. І Сергій Тігіпко, і Арсеній Яценюк, я впевнений в цьому, мають великий шанс бути серед тієї команди, яка об’єднає Україну, і буде будувати разом зі мною нашу країну «, — сказав Янукович в ефірі телеканалу» Інтер «в неділю ввечері.

«Я впевнений в тому, що на цьому шляху приєднається ще багато нових облич, і досвідчені кадри, які показали можливості ефективно працювати», — сказав він.

Янукович ще раз підтвердив наміри негайно почати переговори щодо створення нової коаліції у парламенті.

«Я з повагою ставлюся до всіх виборців, і моє завдання, як майбутнього президента, буде об’єднати країну. І я постараюся працювати так, щоб знайти їх підтримку. Я буду працювати на всю країн, на всіх виборців», — сказав Янукович.

Він підкреслив, що має намір шукати підтримку і у тих виборців, які голосували за тих кандидатів у президенти, які не увійшли до другого туру.

«Це буде велике завдання, і над цим завданням мені потрібно буде працювати, шукаючи підтримку, союзників … А найголовніше — переконливо й ефективно працювати», — підсумував політик.

Янукович розповів, хто може стати Прем’єр-міністром

Янукович рассказал, кто может стать Премьер-министромВ ефірі телеканалу ICTV Янукович розповів про те, хто може бути прем’єр-міністром.

Напередодні Віктор Янукович в ефірі телеканалу ICTV розповів про те, хто може бути прем’єр-міністром України після виборів. На запитання ведучого, чи пропонував Янукович кому-небудь уже посаду прем’єра, лідер Партії регіонів відповів, що в нього немає таких прав. Право пропонувати кандидатуру прем’єра має тільки більшість в парламенті. Не виключено що кандидатом може бути і Арсеній Яценюк і Сергій Тігіпко.

«Те, що Юлія Тимошенко нав’язує себе різними технологіями, обіцянками, я вважаю, що вона не принижує їх, вона принижує, перш за все, себе», — зазначив Янукович.

«Що стосується моєї окремої думки — я її висловлю напередодні прийняття цього рішення і на засіданні фракції, і, можливо, на засіданні майбутньої коаліції. Я не хочу багато прізвищ називати », — підкреслив лідер« регіоналів ».

Коаліція не має наміру додатково підтверджувати свою легітимність

С.Мищенко: Коаліція не буде надавати ніяких додаткових документів для підтвердження своєї легітимності. Про це журналістам заявив нардеп від БЮТ Сергій Міщенко, коментуючи сьогоднішню заяву спікера парламенту Володимира Литвина, передає кореспондент РБК-Україна.

С. Міщенко нагадав, що українські закони не мають зворотної дії. «Ми будемо чітко діяти в правовому полі, тобто закон, який вимагає це (надання 226 підписів) на той момент, коли створювалася коаліція, не діяв, його не було. Ми надали повний пакет документів, коли створювали коаліцію. Ця коаліція створена головою ВР, і, щоб її зруйнувати, потрібно або вийти з коаліції, або розпустити парламент «, — зазначив С. Міщенко.

Відзначимо, що сьогодні газета «Голос України» опублікувала закон про регламент ВР, згідно з однією з норм якого, під коаліційною угодою мають стояти підписи всіх депутатів, що входять у фракції, що утворюють коаліцію.

С. Міщенко не виключив, що заява В. Литвина озвучено для того, щоб парламентарії швидше визначилися щодо вступу в нову коаліцію. «Так, це один з елементів. З того часу, як тільки буде проголошено про розпад коаліції, йде відлік часу до дострокових парламентських виборів. Зрозуміло, що в цьому випадку ті політичні сили, які розуміють, що вони не пройдуть до наступного парламенту, вони будуть швидше рухатися в цьому напрямку (створення нової коаліції) «, — сказав він.

У свою чергу, народний депутат від фракції НУ-НС Ксенія Ляпіна заявила, що депутатська група «За Україну!» не буде надавати підписи для підтвердження існування діючої коаліції.

Нагадаємо, що сьогодні зранку В. Литвин попросив діючу парламентську коаліцію в десятиденний термін надати йому і профільному комітету документи, що підтверджують існування коаліції. При цьому спікер зауважив, що у разі відсутності документів буде потрібно нова коаліція.

У діючу коаліцію входять фракції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина.

Засідання ВАСУ за позовом прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко призначено на 19 лютого на 11:00

М.Охендовский: Засідання Вищого адміністративного суду України за позовом прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко призначено на 19 лютого на 11:00. Про це повідомив РБК-Україна член Центральної виборчої комісії України Михайло Охендовський.

Нагадаємо, що сьогодні, суддя Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло, розглянувши клопотання кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко про вживання заходів забезпечення адміністративного позову у справі за її позовом до Центральної виборчої комісії України, за участю третьої особи — кандидата на пост Президента України Віктора Януковича, про визнання протиправними дій, бездіяльності і рішення Центральної виборчої комісії, зобов’язання вчинити дії та прийняти рішення, призупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів повторного голосування з виборів Президента і обрання В. Януковича главою держави, яке оформлено протоколом ЦВК від 14 лютого 2010 р ., до закінчення розгляду даної адміністративної справи.

У поданні про вживання заходів забезпечення адміністративного позову також порушувалося питання про заборону В. Януковичу приносити присягу Президента України на урочистому засіданні Верховної Ради України. Проте, як мовиться в повідомленні ВАСУ, в задоволенні решти вимог клопотання відмовлено.

Постанова суду набирає законної сили з моменту проголошення і оскарженню не підлягає.

Сьогодні перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін вніс на розгляд парламенту проект постанови № 6080 «Про визнання таким, що втратив чинність, постанови Верховної Ради України» Про внесення змін до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України шостого скликання у зв’язку з проведенням урочистого засідання, присвяченого принесення присяги новообраним Президентом України «.

Раніше перший віце-прем’єр Олександр Турчинов заявив, що фракція БЮТ сьогодні, 17 лютого, подасть до Верховної Ради (ВР) проект постанови ВР, якою буде вимагати скасувати рішення про проведення інавгурації Президента 25 лютого. Він також висловив сподівання, що суд розгляне справу «ще на цьому тижні».

У той же час нардеп від ПР Валерій Бондик заявив, що інавгурація лідера Партії регіонів В. Януковича відбудеться 25 лютого, незважаючи на рішення Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) про призупинення постанови Верховної Ради України від 16 лютого 2010 р. «Інавгурація відбудеться в момент, певний нашим постановою, тобто 25 лютого «, — сказав він. Він відзначив, що рішення ВАСУ мало «превентивний і об’єктивний характер». «Ніякої трагедії немає і, якщо б я був суддею, то прийняв би таке саме рішення. Це рішення суду випливає з процесуального вимоги», — відзначив він.

Нагадаємо, раніше ВАСУ відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Юлії Тимошенко до ЦВК. Відповідну постанову № П-28/10 суд виніс 17 лютого 2010. Постановою суду визначено, що справа буде розглядатися колегією суддів у складі всіх суддів ВАСУ, крім суддів, відсутніх з поважних причин. Відповідно до постанови суду, відповідач у справі (ЦВК) до початку судового розгляду справи може подати письмові заперечення проти позову та наявні докази.

Суддею-доповідачем за позовом Юлії Тимошенко був визначений суддя ВАСУ О. Нечитайло. Нагадаємо, що у ВАСУ діє система автоматизованого розподілу справ, яка у випадковому порядку призначає того чи іншого суддю для розгляду тієї чи іншої справи.

Нагадаємо також, що чинний Президент України Віктор Ющенко попросив голову ВАСУ Олександра Пасенюка забезпечити розгляд усіх справ щодо оскарження результатів виборів у відкритому режимі і всіма 55 суддями ВАСУ. БЮТ також заявляв, що буде вимагати відкритого розгляду справи всіма суддями ВАСУ.

16 лютого ц.р. лідер БЮТ Ю. Тимошенко особисто подала до ВАСУ позовну заяву про оскарження результатів президентських виборів в Україні. За її словами, позовну заяву налічує 9 томів, що містять докази фальсифікацій на виборах. Ю. Тимошенко додала, що планує залучити до судового розгляду міжнародних спостерігачів, зокрема від ОБСЄ, в якості свідків. Також вона повідомила, що надала суду фото-та відеоматеріали, що свідчать про фальсифікації, а також переліки виборчих дільниць, на яких були зафіксовані фальсифікації. Ю. Тимошенко додала, що на суд чиниться тиск з боку Генеральної прокуратури.

Як повідомлялося, ЦВК 14 лютого офіційно оголосила В. Януковича переможцем виборів Президента України. Всі члени ЦВК підписали відповідний протокол. 5 членів ЦВК підписали протокол з «особливою думкою», у тому числі заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна.

Згідно з офіційними результатами ЦВК, лідер Партії регіонів В. Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців (12 млн 481 тис. 266 голосів), прем’єр-міністр Юлія Тимошенко — 45,47% (11 млн 593 тис. 357 голосів). Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 55 голосів).

ВР скасувала закон про посилення незалежності НБУ

Законом предусматривалось изменение срока полномочий председателя  НБУ с 5 до 7 лет. Фото: (С) Associated PressВерховна Рада України не підтримала пропозиції Президента України Віктора Ющенка до закону № 0851 «Про внесення змін до закону України» Про Національний банк України «. За відповідне рішення проголосували 28 депутатів із 420 зареєстрованих у залі. При подоланні вето проголосували 29 парламентаріїв.

Таким чином, закон вважається скасованим.

Зазначений закон передбачав внесення змін, які спрямовані на необхідність правового вдосконалення питання про посилення незалежності Національного банку України, його керівних органів. Зміна терміну повноважень голови НБУ з 5 до 7 років. Закон також конкретизував підстави звільнення голови НБУ і усував окремі передумови до можливого конфлікту інтересів у роботі певних категорій службовців Нацбанку.

У своїх пропозиціях Президент України пропонував доповнити закон положенням, яким би встановлювалися додаткові вимоги до осіб, які можуть бути членами Ради НБУ, а саме — члени Ради Національного банку України не можуть бути народними депутатами України.

Нагадаємо, закон був внесений у ВР Президентом Віктором Ющенком у 2006 р. У березні 2007 р. був повернутий на доопрацювання до ВР із зауваженнями Президента. У висновку Головного науково-експертного управління від 1 лютого 2008 рекомендувалося народним депутатам не підтримувати пропозиції Президента.

У зв’язку з достроковим припиненням роботи ВР V скликання, розгляд пропозицій Президента не було завершено прийняттям остаточного рішення і, відповідно до Регламенту ВР, закон підлягав внесенню до новообраного парламенту для його повторного розгляду.

Швидше за все заплатити за звичайний телефон в Інтернет

Закажи кредитку и пользуйся Приват24 и системой БонусОплатити послуги фіксованого телефонного зв’язку найбільшого національного оператора «Укртелеком» у Києві тепер до смішного просто: заходьте на сайт Інтернет-банку Приват24, вводите номер свого телефону, вибираєте спосіб оплати та натиснути кнопку «Сплатити».

Гроші списуються з вашої банківської картки або рахунки, і миттєво надходять на особовий рахунок. Якщо у вас є заборгованість, то телефон буде підключений до мережі відразу ж після оплати, а не через день-два, як у випадку зі звичайним банківським платежем. Онлайн-оплата телефону працює цілодобово, без вихідних та обідніх перерв.

Такого прискорення платежів вдалося досягти завдяки співпраці компанії «Укртелеком» і ПриватБанку. Вже скоро заплатити за телефон онлайн зможуть жителі не тільки Києва, але і всіх областей України. Миттєва оплата телефонного рахунку буде можлива не тільки в Інтернет, а й будь-якому банкоматі і терміналі самооблужіванія ПриватБанку — а це понад 10 тисяч місць по всій країні.

Новий сезон «Ігор чемпіонів» стартує разом із зимовою Олімпіадою

Новый сезон На початку лютого в Сумах стартував новий сезон «Ігор чемпіонів» — унікальної всеукраїнської спортивної акції ТМ «Біола» і Юніорбанка, яка покликана зробити для тисяч школярів заняття спортом веселим і захоплюючим заняттям. Практично паралельно з Олімпіадою у Ванкувері, чемпіонати зимової серії «Ігор чемпіонів» пройдуть у всіх обласних центрах і великих містах України.

У спортивному манежі Академії Банківської справи зимовий чемпіонат зібрав хлопців та дівчат з 17 шкіл всіх районів області. Команди школярів 5-10-х класів брали участь у незвичайних і оригінальних спортивних змаганнях і показали своє прагнення до перемоги, вміння працювати в згуртованою командою. Кубок за перше місце забрала з собою команда Кролевецької школи № 3. Всім фіналістам були вручені медалі, почесні грамоти, книги, а партнер змагань — ЮніорБанк, приготував переможцям подарунки — футболки та сертифікати на отримання пластикової Юніор-картки з грошовим призом. «Кращі інвестиції це інвестиції в наших дітей, — говорить директор Сумської філії ПриватБанку Ігор Чернявський. — Ідея ЮніорБанка знайшла широку підтримку у наших дітей, сьогодні в Сумській області вже півтори тисячі юних банкірів зробили перші кроки до свого фінансового успіху».

ЮніорБанк — це унікальна освітня програма ПриватБанку для школярів. Усі юні банкіри отримують пластикову Юніор-карту, доступ до електроннму та мобільного банкінгу, стають «співробітниками» дитячого банку, можуть вільно спілкуватися з однолітками на сайті, в чаті і блозі програми. Найголовніше, що тільки в ЮніорБанке діти у цікавій та ігровій формі можуть отримати знання про банківські продукти, вміння поводитися з грошима, сучасної фінансової культури.

Мрії здійснюються з платіжною системою Visa і ПРАВЕКС-БАНКОМ

Мечты сбываются с платежной системой Visa и ПРАВЭКС-БАНКОМ

Користувацький рейтинг банку України
Оцінити компанію

Мрії здійснюються з платіжною системою Visa і ПРАВЕКС-БАНКОМ
Визначено володар головного призу Національної Кампанії «З карткою Visa / Visa Electron на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010!».

Нагадуємо, що з 1 вересня по 31 жовтня 2009 р. проводилася спільна акція платіжної системи Visa і ПРАВЕКС-БАНКУ. Згідно з умовами кампанії власники карток Visa / Visa Electron від ПРАВЕКС-БАНКУ мали можливість брати участь у розіграші призів, у тому числі головного призу від компанії Visa. Для цього необхідно було сплатити за покупки та послуги карткою Visa / Visa Electron у підприємствах торгівлі та сервісу України.

Головний приз, поїздку на Чемпіонат світу з футболу FIFA 2010 в Південній Африці, виграла клієнт ПРАВЕКС-БАНКУ — Тетяна Дишленко.

Офіційне вручення Головного Призу відбулося у ПРАВЕКС-БАНКУ. На заході були присутні представники компанії Visa і ПРАВЕКС-БАНКУ.

Світлана Георбелідзе, Голова представництва Visa в Україні, прокоментувала: «Visa, будучи ексклюзивним фінансовим партнером FIFA, має можливість проводити зі своїми банками-партнерами маркетингові програми для держателів карток Visa, переможці яких стають нашими гостями наіграх Чемпіонату Світу FIFA 2010. Подібні спільні акції є додатковим стимулом для розвитку бізнесу наших партнерів, а також допомагають власникам карт зрозуміти, що карти Visa — це зручний та безопаснийінструмент оплати повсякденних покупок ».

«Ми раді, що ПРАВЕКС-БАНК, як і група Intesa Sanpaolo є стратегічним партнером компанії Visa. ПРАВЕКС-БАНК і надалі буде працювати спільно з компанією Visa над розробкою нових продуктів та послуг для наших клієнтів », — повідомив директор департаменту розвитку продуктів ПРАВЕКС-БАНКУ Андреа Урголо.

Переможцю акції урочисто було вручено Сертифікат на поїздку для двох на Чемпіонат Світу FIFA 2010 до Південної Африки в 2010 році.

Тетяна Дишленко поділилася своїми враженнями і подякувала організаторів акції: «Спочатку я не повірила, що стала переможницею цієї акції, але коли усвідомила що виграла, була дуже щаслива. Можу сказати, що здійснилися дві мої мрії: перша — це відвідати ПАР, і друге — це побачити океан. Хочу подякувати компанії Visa і ПРАВЕКС-БАНК, завдяки яким мрії збуваються »

РОДОВІД БАНК запровадив нову послугу «Поповнення рахунків мобільного зв’язку»

РОДОВІД БАНК, розширюючи спектр послуг для роздрібного бізнесу, ввів у дію нову послугу «Поповнення рахунків мобільного зв’язку» в банкоматної мережі Банку. Послуга доступна в усіх банкоматах мережі Банку і проводиться тільки з використанням платіжної картки РОДОВІД БАНКу.

Для користування послугою необхідно в меню банкомату вибрати розділ «Мобільний зв’язок», ввести номер мобільного телефону, рахунок якого необхідно поповнити і вибрати суму поповнення. Грошові кошти зараховуються в режимі реального часу. Комісія за користування послугою — 1 гривня. Послуга доступна для поповнення всіх національних GSM операторів України.